НОВИНИ

В Івано-Франківську презентували фільм “Позивний “Бандерас” (ВІДЕО)

В Івано-Франківську презентували фільм "Позивний "Бандерас" (ВІДЕО)

Фільм “Позивний “Бандерас” відкрив фестиваль “Дні українського кіно”.

Це – сучасна кінострічка про події на Сході Україні 2014-го. Військовослужбовець Антон Саєнко проводить спецоперацію в зоні АТО. Група розвідників потрапляє в рідне село капітана ЗСУ. Однак тамтешні мешканці на боці ворога, а українських захисників вважають зрадниками. Головну роль зіграв актор та ветеран бойових дій Олег Шульга. Каже, “Бандерас” – це історія сучасного героя.

Сюжетна лінія фільму побудована на грані протиставлень кохання і війни, патріотизму та громадянської позиції, життя і смерті. Режисер Заза Буадзе каже, на знімальному майданчику все було по справжньому. Від амуніції та бойової техніки до учасників операції об’єднаних сил. Зйомки українського бойовика відбувалися неподалік лінії розмежування. Не обійшлося без курйозів.

Бюджет фільму 40 мільйонів гривень. Половину суми надало Держкіно. Фільм про війну на Донбасі та непросте бойове завдання – відбити ворожий напад. Однак ніколи не відомо, хто опинився по той бік барикад.

Кінофестиваль триватиме до кінця тижня . В рамках “Днів українського кіно” глядачі мають змогу також переглянути сучасні стрічки “Донбас” та комедію “Шляхетні волоцюги” . Організатори зазначають, фільми вітчизняного виробництва користуються не меншою популярністю ніж голлівудське кіно.

Віра Лутчин, Михайло Тімаков, Новини на “Вежі”

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]