НОВИНИ

В Івано-Франківську презентували книжку «Портрети добровольців на війні» (ВІДЕО)

В Івано-Франківську презентували книжку «Портрети добровольців на війні» (ВІДЕО)

І музи, і гармати… В Україні незабаром відзначатимуть День добровольця. Цій даті дніпровський художник Сергій Пущенко присвятив свою книгу – «Портрети добровольців на війні». Понад сотню облич військових збирав спочатку для одноіменної виставки. Пізніше вирішив доповнити художні роботи розповідями бійців АТО. Так виник задум книжки.

Це – портрети, написані в окопах, розповідає художник. Він і сам – доброволець. На східний фронт пішов на початку війни. Там – під обстрілами – у вільні хвилини ловив творче натхнення. І малював. Серед добровольців, представлених у книзі – шестеро іванофранківців.

Серед присутніх на презентації – самі учасники проекту. А також – їхні побратими, рідні і близькі. Матір солдата Віра Гейко ледь стримує сльози,гортаючи сторінки книжки.

Під час презентації українських героїв нагородили почесними грамотами та нагрудними медалями. Адже такою була основна мета проекту – віддати шану українським захисникам. І зайвий раз нагадати: «незважаючи на непростий час, в Україні водночас працюють і музи, і гармати».

Роксолана Белей, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]