НОВИНИ

В Івано-Франківську презентували виставку малярства “11” (ВІДЕО)

В Івано-Франківську презентували виставку малярства "11"  (ВІДЕО)

Кожен художник як особистість. 11 івано-франківських митців місцевого осередку НСХУ презентували тематичну виставку. Кожен запропонував найактуальніші, на його думку, роботи. Експозицію об’єднали назвою “Не два, а одинадцять”. Саме стільки художників було представлено на виключення з творчої Спілки. На їхню думку, зробили це незаконно.

Творчі роботи Світлани Повшик – ключові на виставці. Івано-франківська художниця паралельно займається дизайном одягу. Тому на виставці її акварельний твір в національному стилі “Кура-Чубатура”. Поряд – графічна серія “Голуби й голубки”.

“Надумалось, намріялось, наснилось … ” Це вже авторські текстильні малюнки Оксани Бейлах. Майстриня творить в одній із найважчих технік.

Одна із “найтепліших” на виставці картин – “Під покровом ангельських крил”. Її автор Володимир Повшик каже, зазвичай творить в іншому стилі. Але ж натхненню не накажеш.

Одразу з пленеру на презентацію виставки прибув Володимир Сандюк. Художник презентував зимові карпатські краєвиди. Щоправда, зізнається, улюбленої пори року не має.

Близько півсотні робіт із виставки “11” експонуватимуться в залі обласної НСХУ щонайменше два тижні. Дещо пізніше автори обіцяють потішити шанувальників живопису новими експозиціями.

Оксана Семко, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]