НОВИНИ

В Івано-Франківську продовжують боротися із проблемою алкоголізму і тютюнопаління серед дітей (ВІДЕО)

В Івано-Франківську продовжують боротися із проблемою алкоголізму і тютюнопаління серед дітей (ВІДЕО)

На півшляху до завершення. Працівники Департаменту молодіжної політики та спорту поділилися досягненнями у сфері протидії вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітніми. Та формування навичок здорового способу життя серед молоді. Відповідна програма стартувала у 2017-му році. Першою в Україні. Тоді її ініціатори взяли на себе ряд завдань. Терміном на 4 роки.

Для цього була створена ціла робоча група. Одним із її найрадикальніших методів виведення порушників на чисту воду стали рейдові перевірки торгових закладів Івано-Франківська. Та притягнення до відповідальності – за продаж заборонених виробів неповнолітнім. Торік цю «спецоперацію» реалізували у півтора десятках місцевих крамниць. 11 із них упіймали на «гарячому».

В рамках програми міська влада вперше в Україні започаткувала цикл «уроків тверезості» у навчальних закладах. Відомі іванофранківці на власному досвіді
демонстрували школярам результат здорового способу життя. Цю практику мають намір продовжити і в новому навчальному році.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]