НОВИНИ

В Івано- Франківську проводять операції на відкритому серці (ВІДЕО)

В Івано- Франківську проводять операції на відкритому серці (ВІДЕО)

У Центральній міській клінічній лікарні проводять операції на відкритому серці. Це – надважке хірургічне втручання, наголошує кардіолог Тарас Гудзенко. Молодий хірург інституту Амосова тепер з місцевими лікарям працюватиме пліч-о пліч. За останні два тижні в Івано- Фанківську він провів понад 10-ть операцій самостійно. Наразі завдяки йому у ЦМКЛ відбуваються серцеві операції поза будь-якими термінами.

Вперше у ЦМКЛ почали проводити операції на серці у 2016 році. Теж за підтримки київських фахівців. Для івано-франківських медиків – це дорогоцінна медична практика. Та набагато більше врятованих життів.

В міському управлінні охорони здоров”я стверджують, найважливіше після операцій виходити хворого. А потім повернути його до нормального життя.

На найближчу перспективу адміністрація Центральної міської клінічної лікарні планує підготувати 3-х кардіохірургів. Передбачається, що вони самостійно проводитимуть операції на відкритому серці. Також цього року Івано-Франківська мерія дофінансує потреби міської медицини загалом.

Віра Ковцун, Юрій Храбанин, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]