В Івано-Франківську реалізують 5 міжнародних проектів (ВІДЕО)

Ідеї на мільйони. Управління інвестиційної політики реалізує 5 інноваційних проєктів в Івано-Франківську. Їх загальна вартість – понад мільйон євро. Це – ініціативи, зокрема, екологічного, освітнього та історико-культурного спрямування, кажуть розробники. Вони уже отримали на їх реалізацію чималу суму безповоротних коштів міжнародної технічної допомоги. Ще частину грошей очікують у найближчий період.

Реконструкція Геологічного музею в університеті Нафти і Газу, розширення партнерського кола Палацу Потоцьких, створення Дата-центру в Івано-Франківську. Це – ще не усі проєктні заявки , що наразі перебувають на розгляді. Їх загальна вартість – півтора мільйонів євро. Тим часом в Управлінні інвестиційної політики не сидять склавши руки. Уже моніторять нові гранти ЄС.

Між тим, наприкінці червня Кабінет міністрів визначив механізм компенсації українській стороні витрат на реалізацію Дунайської транснаціональної програми. За рахунок коштів ЄС. Відповідно до нього,Івано-Франківську витрачені кошти повернуть одним траншем.
Ірина Калинчук, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *