НОВИНИ

В Івано-Франківську ремонтують міську дитячу поліклініку (ВІДЕО)

В Івано-Франківську ремонтують міську дитячу поліклініку (ВІДЕО)

Дитинство кольорове. Незважаючи на дрібні негаразди. Приходити у дитячу поліклініку на вулиці Тичини, зізнаються юні відвідувачі, тепер не так моторошно, як колись. Після ремонту тут усе змінилося. Стало комфортніше та тепліше. Адже замінили системи тепло- та водопостачання, усі вікна і двері. До вподоби дітям і новий дизайн медзакладу. Кольоровий та яскравий.

Над цим нині невпинно працюють представники підрядної організації. А поки демонструють те, що встигли виконати за два місяці. Від початку ремонтів у поліклініці.

Однак, відвідувачі медзакладу тимчасові незручності сприйняли із розумінням. Позаяк закривати поліклініку на ремонт немає можливості, вирішили – в тісноті, та не в образі.

Об’єкт великий. Тут – 4 поверхи та підвал, відзначають у мерії. Аби привести його до ладу, потрібен час. А ще кошти, яких наразі обмаль.

Окрім центрального приміщення дитячої лікарні, в ремонті також – інші відділення. Зокрема, на вулиці Молодіжній. А у перспективі, кажуть чиновники, оновлення й медичного обладнання.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]