В Івано-Франківську розмір “Бюджету участі” знову збільшать (ВІДЕО)

Більше часу на реалізацію проектів. Щорічна програма «Бюджет участі» в Івано-Франківську стартуватиме не з весни, як уже всі звикли, а з осені. Майже на пів року раніше. Так вирішили його куратори. Адже кажуть, через затяжну процедуру визначення переможців та виконавців робіт, на практичне втілення проектів залишається обмаль часу.

Переможцями цьогорічного «Бюджету участі» стали 62 проекти, запропоновані жителями Івано-Франківська. Вони розділили між собою майже 20 мільйонів гривень. І хоча рік наближається до завершення – ще близько трьох десятків громадських ідей – до кінця не реалізовані.

В новому році очікується більша кількість претендентів на фінасування з “Бюджету участі”. І уже нині прогнозується зростання цього міського кошторису.

Програма партиципаторного бюджетування саме перебуває на стадії зміни положення. Оскільки запитів від іванофраніквців надійшло чимало, каже куратор Христина Гнатів. Приймають їх і досі – у соцмережах та на офіційному сайті «Бюджету участі». Там також можна відстежувати успіхи попередніх переможців.

Ірина Калинчук, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *