В Івано-Франківську розпочався сімейний форум «У колі друзів» (ВІДЕО)

Міцна нація починається із міцної сім’ї. Цю філософію засвоїли благодійники «Карітасу». Ще три роки тому. Саме тоді започаткували в Івано-Франківську Центр підтримки сім’ї. За фінансування Республіки Польща. Проект, який нині об’єднав понад шість сотень родин на Прикарпатті. Свого часу за допомогою до волонтерів звернулася і вдова українського героя Олена Турусова. За рік до цього вона очолила Спілку членів сімей загиблих в зоні АТО. Їх теж привела у Центр. Нині запевняє, ніхто краще за священників не здатен вилікувати душевні рани.

Нині засновники Центру підбили підсумки трьохрічної діяльності. Десятки тренінгів і майстер-класів. Сотні непростих життєвих історій. І тисячі морально чи фізично поранених війною. Вимушено переселені особи, ветерани АТО та ООС і їх сім’ї. Учасників проекту супроводжували соцпрацівники, психологи, психотерапевти, духівники.

Усі, хто долучився до проекту, зібралися «У колі друзів». Дводенним форумом в Івано-Франківську проект завершується. Втім, робота з його учасниками продовжується, запевняють у «Карітасі». І триватиме, поки війна ще в силі руйнувати долі.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *