В Івано-Франківську спорудження будинку для воїнів АТО залишається під питанням (ВІДЕО)

Громада проти забудови. Не затверджувати детальний план території вимагають жителі будинків, що на вулиці Хоткевича. Йдеться про спорудження багатоповерхівки для воїнів АТО. Із відповідним проханням вони завітали на сесію міськради. Підтримують їх жителі сусуднього будинку, що на вулиці Кисілевської.

В місцевій Асоціації воїнів АТО майбутніх сусідів не розуміють. Кажуть, врахували всі зауваження мешканців. Міську раду звинувачують у неможливості вирішити конфлікт.

Допоки питання не узгоджено із мешканцями сусідніх будинків, ветеранів АТО просять почекати. Час до наступної сесії міськради у мерії радять використати для знаходження спільної мови.

Не обійшлося на пленарному засіданні без піару. Окремі депутати запропонували спорудити в Івано-Франківську ціле містечко для воїнів АТО. Міський голова Руслан Марцінків доручив їм знайти у місті відповідні ділянки. Як мінімум три.

Згідно із попередніми домовленостями АТОвці в новобудові на вулиці Хоткевича мали б отримати 27 квартир. А один поверх буде віддано для їх реабілітації. Решта квартир уже у продажі.

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *