НОВИНИ

В Івано-Франківську стартував 4-й Міжнародний форум “Медицина України – європейський вибір” (ВІДЕО)

В Івано-Франківську стартував 4-й Міжнародний форум "Медицина України - європейський вибір"  (ВІДЕО)

Як онкозахворювання можуть лікувати роботи? Чим системі охорони здоров’я загрожує старіння нації? Чи як впроваджували медичну реформу на Близькому Сході? На ці та чимало інших запитань відповіли в Івано-Франківську. На 4-му Міжнародному науково-практичному Форумі «Медицина України – європейський вибір». Традиційно його організовує «Асоціація лікарів Карпатського регіону». Спільно з Медуніверситетом. Серед учасників – провідні фахівці в галузі охорони здоров’я. Як України, так і світу.

Поділитися досвідом – таке основне завдання учасників Форуму. Серед менторів світової медицини – Айя Кагаде. Директор стратегії розвитку «Медичного Центру Галілеї» в Ізраїлі. Країни, що пройшла немалий шлях реформування системи охорони здоров’я.

Майбутнє медицини – за роботами. У цьому переконаний Елі Какіашвілі – член Ізраїльської медичної асоціації. Він запевняє, роботизована хірургія – інновація, здатна підняти на новий рівень лікування, зокрема, онкології.

Від старіння ніхто не застрахований. Втім, якщо це стосується цілої нації, держава повинна належно підготуватися. На цьому наполягають представники Міністерства охорони здоров’я Литви. В іншому випадку, запевняють, це може стати кризою для медицини.

Два дні. П’ять конференцій. Учасники форуму мають намір підняти ще десятки важливих питань. В рамках медичної галузі. Крім того – майстер-класи і навчання. на базі івано-франківських медзакладів.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]