НОВИНИ

В Івано-Франківську стартував конкурс “Учитель року – 2020” (ВІДЕО)

В Івано-Франківську стартував конкурс "Учитель року - 2020" (ВІДЕО)

Ті, що не бояться викликів часу. І вміють знайти підхід до кожного нового покоління дітей. Викладачі різних дисциплін вкотре поборються за звання найкращого. Адже в Івано-Франківську стартував ювілейний 25-й конкурс «Учитель року – 2020». Початкова освіта, образотворче мистецтво, зарубіжна література, історія та хімія. 5 номінацій, в яких конкурсанти проявлятимуть педагогічну майстерність .

Торік освітня спільнота Івано-Франківська здобула відразу 3 перемоги – на міському, обласному та всеукраїнському етапах конкурсу. Цього року сподівається не знизити «планку». Оцінювати педагогів буде професійне журі. Серед них – колишні учасники і навіть лауреати всеукраїнських етапів конкурсу «Учитель року».

З кожним роком вчителям стає все складніше виборювати перемогу. Це відзначає і журі конкурсу. Проте педагогам Нової української школи – усе під силу, вважає вчителька із 11-літнім досвідом Романа Бецала. Вона викладає образотворче мистецтво у Хриплинській школі. І запевняє, реформування освіти змусило змінити підхід до навчання.

«Розминку» перед серйозними випробуваннями учасники конкурсу пройшли ще до старту першого етапу. Довелося імпровізувати. Адже завдання було – креативно «закінчити речення».

Уже цього тижня стартують практичні завдання міського конкурсу. Претенденти на звання «Учителя року» проводитимуть уроки у місцевих школах. А їх оцінюватиме професійне журі. На рівень області вийдуть обрані – у грудні. А кращі з кращих представлятимуть Івано-Франківськ на всеукраїнському етапі конкурсу. Уже наступного року.

Ірина Головенко, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]