В Івано-Франківську стартує 2-й сезон благодійного проекту «На шапку» (ВІДЕО)

Зробити добру справу, відпочиваючи… В Івано-Франківську стартує 2-й сезон благодійного проекту «На шапку». Як і торік, організатори збиратимуть допомогу для онкогематологічного відділення Обласної дитячої лікарні. Минулого разу за зібрані кошти для маленьких пацієнтів, що боряться з онкозахворюваннями, закупили необхідні медпрепарати та голки для проведення біопсії кісткового мозку. Це, кажуть, розхідний і дороговартісний матеріал. Чим зможуть допомогти цього разу, залежить від суми благодійних внесків.

Таку ідею місцеві благодійники запозичили у Києві. Там проект «На шапку» проводять уже 7-й рік поспіль. Нині організатори розробляють програму заходів. Стверджують, є ще багато незаповнених дат. Окрім першого дня проекту.

Цього року проект «переміститься» на іншу локацію. У Палац Потоцьких. Вхід на концерти – безкоштовний. Проте охочі зможуть зробити благодійний внесок. У капелюх, який «запустять» між людей.

Організатори сподіваються, цього року вдасться залучити до доброї справи більше людей. А сам проект мають намір зробити тривалішим, ніж торік. Між тим, перший концерт відбудеться уже цього тижня.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *