В Івано-Франківську свою творчість презентували молоді художники (ВІДЕО)

В молодіжному центрі «Параграф» експонується «Арт-виставка молодих художників». Учасники збірної експозиції – не професійні митці. Це студенти мистецьких спеціальностей, а також – аматори. Відтак, свої роботи виставили 11 художників – початківців.

Дві графічні роботи презентувала художниця Дарія Мацола. Почала малювати з дитинства. А надихалася творами дядька, який був професійним художником. Попри відсутність спеціальної освіти, завжди із собою носить скетчбук. У вільний час витягає його та малює те, що оточує. Нині вона вперше виставила свої полотна на виставці. Це картини «Дівчина з квітами» та «Рибки».

Учасниця виставки Лілія Тернавська зазвичай зображує тварин та містичних істот. Тут презентувала чотири картини. Дві з них – уже придбали. На своєму полотні вона відтворила два типи людей у подобі котів – хто любить чай, а хто – каву. Відтак, їх назвала «надзвиЧАЙний» та «ціКАВА».

«Параграф» виставив на публічні оглядини близько трьох десятків творчих робіт . Переважають портрети та пейзажі. Також є серія мистецьких творів, які передають український колорит. Переглянути арт-виставку можна впродовж тижня. Між тим, організатори закликають допомогти молодим митцям благодійними внесками.

Роксолана Бабій, Світозар Савчук, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *