В Івано-Франківську відбулася 25-а сесія міськради (ВІДЕО)

Понад півсотні проектів рішень розглянули депутати на 25-сесії міськради. Традиційно засідання розпочалося зі звернення громадян. Зокрема, активісти “Руху за життя” запропонували обранцям підписати декларацію відповідального політика-християнина.

“Перестаньте будувати, вже немає де гуляти”. Із такими плакатами завітали на сесію студенти Прикарпатського університету. Вони вимагають на місці скандальної забудови біля озера облаштувати сквер імені Героя України Романа Гурика. За сквер, але імені всіх Героїв Небесної сотні виступають мешканці мікрорайону.

Підтримують студентів і громадські активісти. Кажуть, уже несила терпіти. Місто масово забудовується. Проти нової висотки міський голова Руслан Марцінків.

А от депутатські заяви стосувалися обрання нового Президента України. Зокрема, представники “Свободи” у міськраді констатували, що націоналісти будуть в опозиції до нової центральної влади. Позиція “укропівців” залежатиме від напрямку діяльності команди новообраного Президента України.

Виділення із бюджету коштів на добудову нового корпусу в 11-ій школі. Такий депутатський запит озвучив депутат Михайло Верес. Йдеться про приміщення для початкових класів. Якого дуже не вистачає даному навчальному закладу.

Проти пластикових пакетів у магазинах виступили представники фракцїї “Самопомочі” у міській раді. Закликають обмежити їхнє використання в торговій мережі. Як це зробили у Львові.

Також на 25-ій сесії міськради депутати заслухали звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку міста. Йшлося про сприяння залученню коштів у місцеві промислові підприємства. Та розвиток в Івано-Франківську ІТ- технологій.
Наступний проект рішення – після довготривалого обговорення місто таки отримало бренд. Щоправда, всім не вгодиш, сказали в профільному Департаменті. Тому дану розробку наразі взяли за основу.

Одним із проектів рішеннь міська рада взяла шефство над двома військовими частинами. А також депутати внесли зміни до Програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій в Івано-Франківську.

Оксана Семко, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *