В Івано-Франківську відбулася 37-а сесія міськради (ВІДЕО)

Близько 60-ти проектів рішень було винесено на чергову сесію Івано-Франківської міськради. Розпочалося засідання із приємної новини – п”ятьом мешканцям вручили ключі від квартир. Нове помешкання відтепер мають сім”ї чотирьох учасників АТО та одна дитина-сирота.

Далі депутати заслухали запити колег. Зокрема, про подорожчання води в кількох будинках, які не належать до місцевого “Водоканалу”. Для мешканців дана послуга зросла в ціні майже в чотири рази.

Насторожують міських депутатів і зміни до Закону України про обіг земель сільгосппризначення. Нині даний законопроект на розгляді парламенту в 2-му читанні. До його обговорення внесено близько 4 000 поправок. Депутати зазначили усі ризики прийняття даного законопроекту у зверненні до Верховної ради України та Президента.

Стипендії міського голови. В цьому році їх отримуватимуть 40 кращих учнів міста. Одинадцятикласники – по тисячі гривень до закінчення школи. Всі решта – по 500 круглий рік. У депутатів виникнули питання, чому стипендії виплачують лише учнім окремих шкіл. Причому з року в рік одних і тих самих.

Ще одне питання стосувалося перейменування шкіл згідно із новою класифікацією. Дане рішення розповсюджується на всі навчальні заклади, за винятком Вовчинецької школи.

Також на 37-ій сесії міської ради депутати надали згоду на добровільне приєднання до Івано-Франківської ОТГ села Камінна Надвірнянського району. Та схвалили проект рішення “Про затвердження передавального акту Черніївської сільради”

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *