НОВИНИ

В Івано-Франківську відбулася конференція «ВІЛ/СНІД – міський феномен» (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відбулася конференція «ВІЛ/СНІД - міський феномен» (ВІДЕО)

Синдром набутого імунодефіциту або, як кажуть в народі, – ВІЛ/ СНІД. В Івано-Франківську відбулася дводенна конференція за участі обласних та іноземних фахівців. Її організував міський благодійний фонд “Карітас” спільно з “Карітасом” Відня. Тема нинішньої зустрічі – перспектива подолання епідемії до 2030 року, ефективні та сталі методи подолання інфекції в Україні.

Обласна клінічна інфекційна лікарня уже близько 20-ти років проводить лікування та підтримує життя ВІЛ- інфікованих пацієнтаів. За офіційними даними в області кількість хворих зростає. Та незважаючи на невтішну статистику, медицина прогресує. Фахівці переконують, наразі у медзакладах достатня кількість ліків. Відтак для збереження власного життя закликають пройти профілактичне обстеження на наявність чи відсутність інфекції.

Не бути самотнім під час хвороби – на цьому наголошує духовенство. Адже впоратися з недугою наодинці, без підтримки, набагато складніше.

На базі благодійного фонду “Карітас” діє комплекс соціальних послуг в регіоні для ВІЛ-інфікованих дітей та дорослих, який сприяє покращенню якості їхнього життя.

Віра Ковцун, Світозар Савчук, Новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]