В Івано-Франківську відбулися спортивні ігри для людей з інвадіністю (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відбулися спортивні ігри людей з інвалідністю. До обласного центру з’їхалися особливі спортсмени з цілого Прикарпаття. Спортивне свято приурочине Міжнародному дню людей з інвалідністю. Розпочалося дійство з урочистого шикуваня та підняття державного прапора. Змагання відбувалося з декількох видів спорту у різних вікових категоріях. Це – комбінована естафета, настільний теніс, дартс, шахи, шашки та армреслін. Спробувати свої сили мав можливість кожен бажаючий.

У 15-ти річного Максима Гуманціва вроджена інвалідність. Його спричинила спадкова недуга. Весь вільний час юнак присвячує спорту : дартс та перегони на візках.

Ні вади здоров’я, ні життєві обтавини не стають перешкодами на шляху до спортивних висот, коли поруч досвідчений наставник, палка підтримка команди та гідні суперники. Люди з інівалідністю тренуються на базі шкоди інваспорту. Щоправда, власного приміщення для належного проведення занять досі не мають.

Заняття спортом допомагають людям з інвалідністю розвинути свої фізичні можливості, соціалізуватися та навіть боротися за спортивну першість. Та все ж найважливіше, кажуть тренери вселити надію, що душевний стан куди важливіший ніж фізичні обмеження.

Міжнародний день людей з інвалідністю відзначається 3 грудня. Відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї.

Віра Лутчин, Мирон Василик , Новини на Вежі

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *