НОВИНИ

В Івано-Франківську відбувся допрем’єрний показ фільму “Віддана” (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відбувся допрем’єрний показ фільму "Віддана"  (ВІДЕО)

“Кожен отримує те, що хоче. Кожен має таку любов, якої прагне”. Це – гасло української кінострічки “Віддана”. Фільм за мотивами книги івано-франківської письменниці Софії Андрухович ”Фелікс Австрія”. Події розгортаються у Станіславові 1900-х років. Лікар Анґер втрачає внаслідок пожежі дружину. Але рятує двох дівчат – рідну дочку Адель та дочку домашніх працівників – Стефанію. Анґер вирішує виховувати їх разом. З плином 25-ти років дівчата стають нерозлучними. Втім, не можуть зрозуміти, ким є одна для одної: сестрами і подругами, чи служницею і господинею.

До Івано-Франківська на допрем’єрний показ стрічки завітала знімальна група та актори “Відданої”. Зізнаються, для них важливо було презентувати стрічку саме в тому місті, де, за легендою, розгортаються події роману. Щоправда фільм знімали не в Івано-Франківську. Сучасне місто, пояснюють автори, не схоже на Станіславів початку 20 століття.

Аби передати атмосферу епохи, автори співпрацювали з івано-франківськими істориками та дизайнерами. Авторка книжки “Фелікс Австрія” Софія Андрухович задоволена результатом екранізації фільму.

Фільм “Віддана” – повнометражний дебют режисера Христини Сиволап. У стрічці знялися відомі іванофранківці – актори Роман Луцький та Ірма Вітовська. А також письменник Юрій Андрухович. Щодо назви фільму – вона має подвійне значення, кажуть його творці.

Фільм наповнений жіночою енергетикою, відзначає творча група. Вона відчутна як у самій стрічці, так і в саундтреку “Вільна”.

Оксана Дудій, Роксолана Бабій, Геннадій Томнюк. Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]