В Івано-Франківську відбувся обласний чемпіонат з таеквон-до (ВІДЕО)

Загартування тіла та духу. В Івано-Франківську відбувся обласний чемпіонат з таеквон-до. На татамі позмагалися понад 4 сотні юних спортсменів. Це – рекордна кількість учасників за останні роки, стверджують у профільній Федерації. 5 районних центрів Прикарпаття делегували на турнір своїх кращих спортсменів. Вони виборювали путівки на всеукраїнську першість, яка стартує в Києві. На початку весни.

Перемоги без напружених тренувань не буває, стверджує головний суддя змагань Вікторія Соколовська. Їй імпонує спортивне завзяття, яке демонструють у двобоях таеквондисти. Запевняє, в Івано-Франківську цей олімпійський вид спорту культивується на високому рівні.

Юний спортсмен Віктор Гораль займається таеквон-до близько 7-ми років. Нині він – один із переможців змагань. Каже, своїм результатом завдячує тренерові. Проте, зізнається, легко у бою не було.

За підсумками турніру перше місце здобула команда «Solovey Team», яка представляє Івано-Франківську ДЮСШ №1. В активі переможців – 117 нагород. Друге місце посіли спортсмени клубу «Чемпіон». Третіми фінішували вихованці спортивного клубу «Легіон».

Віра Ковцун, Мирон Василик. Новини на «Вежі».