В Івано-Франківську відбувся обласний семінар для бібліотек (ВІДЕО)

«Інноваційна роль бібліотек у сучасному молодіжному соціумі». Такою була тема семінару для працівників читальних залів Прикарпаття. Йшлося про популяризацію української книги серед молоді та надання різноманітних бібліотечних послуг. На семінарі наголошувалося, бібліотека – це місце, де зберігається мудрість поколінь. Відтак вона не повинна втрачати свого призначення.

Загалом на Прикарпатті з бібліотеками для юнацтва ситуація не з найкращих, стверджують фахівці. До їх скорочення в районах спричинилася, зокрема, децентралізація.

А от в Печеніжинській ОТГ існує 10 бібліотек для юнацтва. Найбільш проблематичною для них – нестача літератури. Бібліотекарі кажуть, аби повертути молодь в читальні зали, потрібно повсякчас поновляти бібліотечні фонди.

Попри загальні негаразди, що їх обговорювали учасники тематичного семінару, бібліотеки і надалі залишаються джерелом інформаційних, освітніх та культурних потреб людей. За офіційною статистикою близько 15 тисяч місцевих школярів щороку звертаються, зокрема, до обласної юнацької бібліотеки. І кількість її відвідувачів повсякчас зростає.

Віра Ковцун, Мирон Василик, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *