НОВИНИ

В Івано-Франківську відбувся перший обласний Молитовний сніданок (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відбувся перший обласний Молитовний сніданок (ВІДЕО)

Вони снідали, спілкувалися на суспільно важливі теми і…молилися. Так в Івано-Франківську відбувся перший Молитовний сніданок Прикарпаття. Він зібрав понад сотню провідних політиків, чиновників, дипломатів, бізнесменів та духовенство з усієї області. Задля духовно єднання та порозуміння.

Важливі рішення потрібно приймати з Богом. Це збагнули у парламенті США. Ще у 1953 році. Тоді й започаткували Молитовні сніданки. Американська традиція швидко вийшла у світ. Україна підхопила її понад півстоліття потому. Спершу – на національному рівні.

Пізніше такі духовні зібрання почали організовувати у вузьких колах. Очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків провів уже 5 молитовних сніданків у міській раді. Переконаний, саме так необхідно починати робочий день. Особливо тим людям, від яких залежить добробут інших.

Він співпрацює із християнськими політичними лідерами усього світу. Проводить тренінги і консультує. А нині відомий спікер та тренер у сфері лідерства зі США Марк Белайлс долучився і до прикарпатського Молитовного сніданку. Каже, українці мають великі шанси стати процвітаючою нацією. Якщо зуміють грамотно поєднати своє християнське начало і дуржавотворчі процеси.

Після духовних розмов лідери думок Прикарпаття повернулися до буденних. Кожен – на своє робоче місце. Втім, мають намір зробити Молитовні сніданки традиційними. Та проводити їх щонайрідше – раз у рік.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]