В Івано-Франківську відкрили арт-виставку металевих “Фрагментів” (ВІДЕО)

Серія металевих арт-об’єктів з листа нержавіючої сталі. Це – продовження експериментальних пошуків прикарпатського художника Петра Грицюка. «Фрагменти» – його перша персональна виставка в Івано-Франківську, яка експонується в Центрі сучасного мистецтва.

Декоративним металокуванням Петро Грицюк займається близько 10 років. Свої вироби виконує в спеціальній майстерні. Найважче для нього – це товрчі пошуки, аби досягти певного ефекту. За допомогою термічної обробки, зварки, нагрівання площини він створив низку скульптурих об’єктів. Перепробував різні технології та техніки. І, стверджує, зіпсував не один пласт металу.

При різних температурах, каже художник, поверхня має властивість міняти кольоровий спектр. А також утворювати цікаві візуальні ефекти. Такі експозиції є новаторським рішенням автора в художньому металі.

На суд глядачів представлено 11 арт-об’єктів. Проект складається з різних мобільних фрагментів. Відтак може мати декілька варіантів експонування. Особливість мистецьких робіт – здатність змінювати візуальні якості. Відповідно до простору та контакту глядачів з об’єктом.

Михайло Березень, Роксолана Бабій, Геннадій Томнюк, Новини на «Вежі»

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *