В Івано-Франківську відкрили Інклюзивно-ресурсний центр для особливих дітей (ВІДЕО)

Скерувати «кровинку» в життя. Відтепер батьки особливих дітей не будуть сам-на-сам зі своїми проблемами. Перед прийняттям важливого рішення в житті свого «чада», вони зможуть отримати пораду і підтримку. Від фахівців новоствореного Інклюзивно-ресурсного центру . Для дітей з особливими освітніми потребами. Попрацювавши з дитиною певний час, вони формуватимуть висновки про її здібності. Та направлятимуть на навчання. У садок, школу чи спеціалізований освітній заклад.

Вибір програми залежить, у першу чергу, від медичного діагнозу, кажуть в Інклюзивно-ресурсному центрі. Та в будь-якому випадку висновки спеціалістів мають рекомендаційний характер. Чи слідуватиме дитина їм у навчанні, вирішувати батькам. Попри все, нині все більшої популярності набуває інклюзивна освіта. В Івано-Франківську на такій формі навчання – понад півсотні школярів. Та близько двох десятків дошкільнят.

Такі установи паралельно створюються по цілій Україні. Така вимога нового Закону про освіту. В Івано-Франківську це – перший Інклюзивно-ресурсний центр. З часом міська влада має намір відкрити ще один. Загалом очікується, що на Прикарпатті їх буде понад два десятки.

Ірина Головенко, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *