НОВИНИ

В Івано-Франківську відновили 5-й тролейбусний маршрут (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відновили 5-й тролейбусний маршрут (ВІДЕО)

Повернувся на маршрут. 5-й тролейбус знову виїхав на вулиці Івано-Франківська. Після 4-річної перерви. Він сполучив тролейбусне депо, що в мікрорайоні Пасічна, із Дністровською вулицею. Наразі це – найкоротший тролейбусний маршрут у місті, відзначають комунальники. Втім, прогнозують, він буде рентабельний.

Під таким же номером і тим самим маршрутом «рогач» вперше виїхав на вулиці міста ще у 95-му році. Його запустили, зокрема, для забезпечення доїзду працівників депо, розповідає 1-й заступник директора «Електроавтотрансу» Леонід Яковець. Пізніше, коли містом почали курсувати автобуси, електротранспорт став невигідним.

Відновити сполучення міська влада вирішила на неодноразові прохання мешканців міста. Наразі Івано-Франківськом курсують лише дві «п’ятірки». Втім, чиновники очікують на нову партію «рогатих».

У майбутньому комунальники мають намір удосконалити 5-й маршрут, продовживши його до зупинки «Пресмаш». І об’єднавши з 2-м. Та це лише після завершення ремонту Автоливмашівської вулиці.

Ірина Головенко, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]