НОВИНИ

В Івано-франківську відзначили 110-ту річниця від Дня народження Степана Бандери (ВІДЕО)

В Івано-франківську відзначили 110-ту річниця від  Дня народження Степана Бандери (ВІДЕО)

Бадьорі марші духового оркестру, святкова хода громадськості… В Івано-Франківську відзначили 110-у річницю від Дня народження Степана Бандери. За традицією, 1 січня, усі зібралися поблизу пам”ятника Провідникові Організації українських націоналістів. Тут актори “Нового театру” відтворили сценічне дійство. Учасники віче стали свідками знаменитого благословення отця Андрія Бандери своїх дітей на боротьбу за Українську державу. Найбільш послідовним і непримиренним борцем за її самостійність був Степан Бандера. Уже в юності він зробив блискучу політичну кар’єру, очоливши ОУН на західноукраїнських землях. У наступних протистояннях з поневолювачами України став провідним ідеологом і теоретиком національно-визвольного руху 20 століття. Після розпаду СРСР для багатьох українців його ім’я стало символом боротьби за незалежність України.

Вшанувати пам”ять Степана Бандери прийшли представники міської влади, громадсько-політичних сил, учасники АТО. Священники місцевих конфесій відслужили панахиду та спільно з присутніми помолилися за упокій душі провідника ОУН. В знак пам”яті та шани до його пам”ятника поклали вінок і квіти.

В Україні на офіційному рівні святкується День народження Степана Бандери. Раніше український парламент ухвалив відповідну постанову про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв на прийдешній рік. Серед яких – день народження лідера Проводу ОУН.

Михайло Березень, Юрій Храбатин, новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]