В Івано-Франківську відзначили День Гідності і Свободи (ВІДЕО)

21 листопада… Події цього дня стали доленосними в історії українського народу. Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2016 – саме тоді у всіх містах України розпочалось відродження держави. Традиційно в День Гідності та Свободи студенти та викладачі Прикарпатського університеті зібралися на віче-реквієм, аби вшанувати пам’ять юного революціонера, Героя Небесної Сотні – Романа Гурика. За Незалежність та світле майбутнє кожного співвітчизника він заплатив найвищу ціну – власне життя.

Ми – рушійна сила, ми – гордий народ. Студенти ПНУ переконані, завдяки єдності та любові до Батьківщини кожен може змінити свою країну на краще. Відтак потрібно пам’ятати та передавати історію часів революції своїм наступникам.

Цього дня тодішня українська влада на чолі з Януковичем відмовилася від підписанняУгоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Цей вчинок відразу спровокував масові протестні акції молоді та студентства. Згодом мирний Євромайдан перейшов у фазу силового протистояння. Так розпочиналася Революція Гідності.

Віра Ковцун, Генадій Томнюк, Новин на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *