НОВИНИ

В Івано-Франківську відзначили День передчасно народжених дітей (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відзначили День передчасно народжених дітей (ВІДЕО)

Вони настільки зраділи життю, що поспішили з’явитися на світ. Ще не готові до випробувань, які він для них підготував. Передчасно народжені діти, які все ж вибороли своє право на життя, відзначають спільний День народження. Серед них – 5-річна Полінка. Коли дівчинка народилася, ще не могла навіть розплющити оченята.

Кожен новий день для новонародженої Полінки був перемогою. Вага до півтора кілограма для таких як вона вважається критично низькою. Такі малюки мають менше шансів вижити, відзначають фахівці. І більшу схильність до розвитку фізично-розумових вад.

Про це іванофранківчанка Анна знає не з чуток. Адже й сама народила «поспішайку». На 32-му тижні вагітності. Нині вона допомагає іншим жінкам, які передчасно стали мамами. Психологічно та інформаційно. Разом із іншими учасниками Всеукраїнської Асоціації батьків «Ранні пташки».

У планах міського Департаменту охорони здоров’я – відкрити в Перинатальному центрі катамністичний кабінет. Тобто відділення, в якому найменші із найменших зможуть проходити обстеження навіть після року життя.

Міжнародний день передчасно народжених дітей у світі відзначають уже 10 років поспіль. З ініціативи Європейського фонду турботи про новонароджених пацієнтів.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]