НОВИНИ

В Івано-Франківську визначили кращі проекти розвитку місцевого самоврядування (ВІДЕО)

В Івано-Франківську  визначили кращі проекти розвитку місцевого самоврядування (ВІДЕО)

5 мільйонів гривень з міського бюджету. На майже півсотні проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Найбільш успішні івано-франківські ОСББ та будинкові комітети готуються до ремонтів. Наступних півроку вони втілюватимуть на практиці ідеї щодо покращення житлово-комунальної сфери. У цьому їм допоможе й міська рада.

Серед переможців – ОСББ із 3-річним «досвідом» – «Китайська стіна». Двічі співвласники багатоквартирного будинку вигравали конкурс соціально-побутових проектів. Кажуть, багато того, що власними силами не «потягнули» б, вдалося зробити. Тепер мають намір замінити будинкову електромережу.

Наступне завдання – знайти надійних підрядників. Сусіди – мешканці 30-го будинку на Надвірнянській вулиці – за це не хвилюються. Собі обрали – і іншим радять. Кажуть, виконавець не раз доводив свою фаховість і сумлінність.

Окрім будинкових комітетів, міська влада обрала також переможців у номінаціях – підтримка приміських сіл, громадські організації, піклувальні ради при закладах освіти та культури. Їх нагороджуватимуть наступного тижня.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]