В Івано-Франківську визначили переможців конкурсу IDEATHON (ВІДЕО)

1000 фунтів стерлінгів на втілення в життя креативної ідеї. В Івано-Франківську нагородили переможців проекту IDEATHON. Серед півтора десятків учасників перемогу здобув Андрій Керечун. За проект “Урбан-ферма мікрогріну, овочів, їстівних квітів”. Нині ця ідея уже зреалізована в Івано-Франківську. Шість її натхненників вирощують корисні паростки та розповсюджують серед людей та ресторанів. Має проект і соціальну складову.

Поступового розвитку прагне Перший молодіжний центр у Івано-Франківську Paragraph. Створений студентами для потреб молоді, але відкритий для всіх охочих. Волонтерська робота повинна якось оплачуватись, кажуть активісти. Тому запропонували реалізовувати тут авторські круасани.

Обіг грошей поза банком. Ідею прямого кредитування презентував студент Університету нафти й газу Антон Калатурний. Каже, в результаті запуску програми, переваги матимуть як надавачі послуг, так і ті, хто позичає гроші. Щоправда, дана ідея потребує стартового капіталу.

Університет нафти й газу із даним проектом IDEATHON співпрацює близько року. Конкурс оголосили два місяці тому. Головними критеріями оцінювання проектів були креативність ідеї, можливість втілення її на практиці та соціальне значення.

Крім грошового сертифікату переможець конкурсу IDEATHON зможе поїхати на тематичний курс навчання до Лондону.

Оксана Семко, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *