НОВИНИ

В Івано-Франківську з’явиться перший спортивний ліцей (ВІДЕО)

В Івано-Франківську з'явиться перший спортивний ліцей (ВІДЕО)

Лише третина івано-франківських учнів задіяна в позашкільних спортивних секціях. Серед найменш популярних гуртків – це легка атлетика та зимові види спорту. Адже в місті немає належної інфраструктури для тренування, пояснюють в профільному Департаменті. А ще відсутні кваліфіковані фахівці , які б могли очолити ці секції. Також відсутня програма цільового фінансування з міського бюджету.

З огляду на це міська влада має намір створити спортивний ліцей. Його матеріально – технічною базою може бути 28- ма школа, стверджують чиновники. Там учні матимуть можливість ефективного тренування. Відтак їхні шанси досягти олімпійських висот збільшуються в декілька разів. Окрім того, в Департаменті молоді і спорту ініціюють створення окремого відділення легкої атлетики.

Попри це освітяни пропонують відкрити секцію легкої атлетики ще й в 21-й школі. Оскільки тут уже є пристосована інфраструктура. А от зимові види спорту поки – що під знаком питання. Михайло Березень, Віра Лутчин, Юрій Храбатин, Новини на Вежі

Віра Лутчин, Юрій Храбатин, Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]