В Івано-Франківську запровадять автоматизовану систему обліку о проїзду в громадському транспорті (ВІДЕО)

«Електроавтотранс» уже налагодив системний контроль за наявністю проїзних квитків. Також пасажирів детально інформують про особливості пільгового перевезення. З 1 березня проїзд пільгових категорій в Івано-Франківську буде можливий лише за обов’язкової реєстрації карткою «Галка».

Наразі же виготовлено понад 80 тисяч різних видів карток «Галка». Це – пільгова, учнівська, студентська, загальна та персоніфікована. Проте чимало карток досі у міському Департаменті соціальної політики. Тут закликають жителів міста активніше забирати свої пільгові «Галки», аби уникнути черг та скупчення людей наприкінці лютого – на початку березня.

Не поспішають придбати проїзну “Галку” і студенти вищих навчальних закладів. Наразі видачу очікують усі студентські картки, які були замовлені ще до грудня минулого року.

Навесні контроль за оплатою проїзду та реєстрацією усіх пільгових карток у муніципальному транспорті посилиться, запевняють в «Електроавтотрансі». Без картки «Галка» пасажирові доведеться більше викладати грошей за проїзд, адже його вартість буде дорожча. А у випадку відмови придбати проїзний квиток у контролера йому “світить” протокол про адмінпорушення і накладання штрафу.

Івано-Франківська мерія вважає, що повний перехід на систему «електронного квитка» сприятиме поліпшенню платіжної дисципліни в громаському транспорті. Задля чіткого обліку проїзду пільгових категорій та відповідно бюджетної підтримки комунального перевізника, важливо щоб потенційні пасажири валідували свої картки.

Для деяких пільгових категорій, зокрема учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, які не проживають на території міської громади, пільговий проїзд буде підтверджуватися відповідними посвідченнями.

Михайло Березень, Михайло Тімаков, новини на Вежі.

 

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *