НОВИНИ

В Івано-Франківську засяяла головна новорічна ялинка (ВІДЕО)

В Івано-Франківську засяяла головна новорічна ялинка (ВІДЕО)

До Нового року – ще два тижні. Проте іванофранківці вирішили пришвидшити його прихід. Головна новорічна ялинка міста цього разу засяяла на тиждень швидше, ніж зазвичай. У таємничий Андріїв вечір. Запалювали зелену красуню традиційно з піснями і танцями. Бо ж як Новий рік зустрінеш – так його і проведеш. До того ж цього року міська влада має намір побити власний рекорд із приваблювання у місто туристів.

Головна «героїня» новорічно-різдвяних свят – та ж сама, що й торік. 18-метрова зелена красуня. Щоправда, як справжня «леді», двічі одне й те ж не одягає. Цього
року «Міськсвітло» нарядило її за останніми модними тенденціями.

Урочисте відкриття центральної ялинки уже стало улюбленою передноворічною традицією жителів міста. Тому пропустити цей момент вони не могли. Незважаючи на холод і відлигу.

Поглянути на зірковий час головної новорічної красуні Івано-Франківська прийшов і Ерік Фейн. Волонтер Корпусу Миру США, який тимчасово працює у міській раді. Зимові свята, розповідає, зустрічатиме в Україні. А тому, вирішив не пропускати жодне святкове дійство.

Слідом за головною ялинкою кольоровими вогнями засяяло чверть сотні ярмаркових будиночків поблизу. Відтак, містяни поспішити закуповувати святкові декорації.

Урочисте відкриття ялинки цього року обійшлося без салютів та феєрверків. Навчена гірким досвідом, міська влада заборонила використання піротехнічних засобів на масових заходах.

Незважаючи на це, свята будуть яскравими і насиченими, обіцяють у мерії. До Дня Святого Миколая ялинки засяють в усіх мікрорайонах. А вулиці Івано-Франківська майорітимуть ілюмінаційними вогнями. Улюблена новорічна «фотозона» іванофранківців та гостей міста – арки над «стометрівкою» – також будуть, обіцяють чиновники. Навіть дещо видозмінені. Окрім того – понад дві сотні різноманітних святкових заходів.

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]