НОВИНИ

В івано-франківських школах реалізують Програму протидії вживання алкогольних і тютюнових виробів (ВІДЕО)

В івано-франківських школах реалізують Програму протидії вживання алкогольних і тютюнових виробів  (ВІДЕО)

Протидіяти вживанню алкогольних і тютюнових виробів серед неповнолітніх. Та сформувати навички здорового способу життя. Про це розповіли в 16-й загальноосвітній школі. Та нагадали про альтернативи шкідливим звичкам. Такі уроки в Івано-Франківську зініціював Департамент освіти. Спільно із департаментом молодіжної політики та спорту. Та Нацполіцією.

Шкідливі звички – не спосіб здобути авторитет серед однолітків. І тим більше – не запорука успіху. Це івано-франківський стронгмен Назар Павлів говорить з упевненістю. Адже для себе обрав дієву альтернативу.

У цих успішних дорослих чоловіків свого часу не було таких уроків “тверезості”. Та вони змогли перебороти слабкості. І нині мають чим пишатися, даючи приклад молоді. Від вибору стилю життя в підлітковому віці може залежати майбутнє. Це розуміють і школярі.

Школярам продемонстрували також дослідження міжнародної організації Unicef. Згідно з ним підлітки починають палити приблизно з 14-річного віку. У цей час дозволяють собі вперше спробувати і алкоголь. Люди, які в ранньому віці почали вживати алкоголь чи курити, живуть менше за тих, хто веде здоровий спосіб життя, констатують лектори. І закликають – цінувати життя.

Ольга Цьома, Роксолана Бабій, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]