НОВИНИ

В Медуніверситеті відкрили навчально-практичний центр для фізичних терапевтів та ерготерапевтів (ВІДЕО)

В Медуніверситеті  відкрили навчально-практичний центр для фізичних терапевтів та ерготерапевтів (ВІДЕО)

Романа МаковІйчук – студентка 2-го курсу факультету фізичної терапії та ерготерапії Івано-Франківського медуніверситету. Про такі тренажери знає чимало. Багато з них бачила у Моршинському санаторії, де проходила практику. А нині має змогу тестувати їх у рідному «альма-матер».

Навчально-практичний центр для фізичних терапевтів та ерготерапевтів відкрили на базі профільного факультету. До слова, теж «молодого». Ліцензію на впровадження нової спеціальності Медуніверситет отримав 2 роки тому. Одним із перших в Україні. Відтак нині ректорат вишу чимало зусиль скеровує на наповнення дисципліни. Як теоретичне, так і практичне.

Раніше у цьому приміщенні було книгосховище. А нині, ніби зі сторінок тих же книжок, – професійні тренажери для лікувальної фізкультури. Від гімнастичних гантелей до багатофункціонального обладнання для підвісної терапії.

Цього року на факультет фізичної терапії прийшли 85 студентів. Навесні на них чекає перша практика у навчально-практичному центрі. Надалі у Медуніверситеті мають намір доукомплектовувати кабінет новими тренажерами. А відтак, перейти до створення сучасного симуляційного центру. Аби студенти мали змогу відпрацьовувати теоретичні навики. На манекенах-симуляторах і стандартизованих пацієнтах.

Ірина Головенко, Михайло Тімаков. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]