В Муніципальному центрі дозвілля відремонтували спортивну залу (ВІДЕО)

Раніше МЦД на Набережній носив назву «Будівельник». Упродовж своєї 30-літньої історії тут діяли не лише естрадні, а й дитячі спортивні секції. Задля цього в закладі функціонує спортивна зала. І повсякчас вона була перевантажена. Тут постійно проводяться навчально-тренувальні заняття, турніри з волейболу, тенісу та баскетболу. Причому не лише міського, а й регіонального рівнів. З роками через інтенсивність роботи спортзала потрохи руйнувалася. Відтак міська влада прийняла рішення щодо її реконструкції.

В ході капремонту підрядники укріпили балкон для глядачів, постелили спеціальний лінолеум, відновили стіни, замінили усі 11 дверей. Тепер у спортзалі є окремі жіноча та чоловіча роздягальня з санвузлами й душовими, суддівська та інвентарна кімнати. На спортмайданчику нанесли відповідну розмітку, встановили нові футбольні ворота та баскетбольні щити.

На урочистості з нагоди відкриття оновленої спортзали завітали вихованці Центру дозвілля , їхні батьки та мешканці навколишніх кварталів. Святковий настрій їм дарували колективи самодіяльної творчості. Своїм виступом глядачів порадував і танцювальний гурт “Vertical Limit”. Цей колектив дебютував в Муніципальному центру дозвілля 20 років тому.

Михайло Березень, Світозар Савчук, Новини на Вежі.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *