В обласному Ляльковому театрі відбувся допрем’єрний показ вистави “Катрусине Різдво” (ВІДЕО)

На сцені Театру ляльок імені Марійки Підгірянки – чергова казка. Юним глядачам актори запропонували допрем’єрний показ різдвяної вистави «Катрусине Різдво». За оповіданням Юлії Насвєтової «Лялька різдвяної дівчинки». Це – зворушлива історія про маленьку Катрусю. Їй шість років, але у душі вона вже доросла. Дівчинка залишилася одна з хворою мамою. Аби якось вижити, сім’я продає все, що можна. Катруся вирішує допомогти своїй мамі. Іде продавати найдорожче – свою ляльку Соню. Це – подарунок батька.

Через казкові образи творці п’єси вкотре наголошують – добро починається з кожного особисто. А допомога ближньому має бути на першому місці. Жертвуючи чимось, людина здобуває значно більше. Для Катрусі Різдво – час див. Дівчинка просить у молитвах, аби мама одужала. Загадує бажання отримати новий одяг, аби ходити до церкви. Завдяки її душевній доброті здійснюється різдвяне прохання.

Дивовижна Різдвяна історія припала до душі юним глядачам. На допрем’єрний показ автори п’єси запросили також вихованців «Дому милосердя». Прем’єра казки «Катрусине Різдво» відбудеться з нагоди вшанування Миколая – Чудотворця. До Нового року у свій 75-ий театральний сезон актори Лялькового театру ще двічі вийдуть на сцену. Із виставами «Дорога до Вифлеєму» та «Казкова подорож або друзі святого Миколая».

Роксолана Бабій, Геннадій Томнюк, Новини на “Вежі”.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *