НОВИНИ

В Опришівецькій ЗОШ не підтримують нового директора (ВІДЕО)

В Опришівецькій ЗОШ  не підтримують  нового директора (ВІДЕО)

Батьківський комітет проти новообраного директора Опришівецької школи №6. Згідно з рішенням конкурсної комісії ним став місцевий депутат Василь Ревчук. Раніше звернення батьків до Івано-Франківської мерії не врахували. А їх було з півдесятка. Відтак опришівецька громада зібрала мітинг в стінах міської ради. Поки з”ясовує стосунки татешні школярі не відвідують школу. Мітингувальники пояснюють, без гідного керівника освітнього закладу навчально – виховний процес не може здійснюватися належним чином.

До фінального етапу конкурсу потрапили троє претендентів на посаду шкільного директора. Комісія насамперед враховувала власне бачення кандидатів щодо перспективного розвитку навчального закладу. Тому більшість підтримала депутата міськради Василя Ревчука. Саме він керуватиме школою найближчі 2 роки. Однак З таким рішенням категорично не погоджуються протестувальники. Думка громади важлива, однак не визначальна.

Однопартійці Василя Ревчука підтримуюють його кандидатуру. Наголошують на його позитивних якостях.

Батьківський комітет зареєстрував чергове звернення до міського голови Руслана Марцінків. З проханням прислухатися до побажань громади. Лист підписали понад півтори сотні батьків.

Віра Лутчин, Михайло Тімаков, Новини на Вежі

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]