НОВИНИ

В ПНУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з полоністики (ВІДЕО)

В ПНУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з полоністики (ВІДЕО)

Уже VI “Султанівські читання” зібрали науковців та викладачів польської словесності з Івано-Франківська, Львова, Чернівців, Житомира, Києва, Запоріжжя. До обговорення тематичних питань щодо стану та перпективи розвитку української літературознавчої полоністики долучилася також делегація авторитетних науковців з Інституту славістики Польської академії наук, Жешувського, Познанського та Сілезького університетів. А от організатором “Султанівських читань” зазвичай виступає кафедра світової літератури Прикарпатського національного університету.

Нині важливо інтегрувати педагогіку та гуманітарні дисципліни, наголошували доповідачі. Адже це сприятиме поглибленню виховного процесу навчання в загальноосвітній та вищій школах. Відтак “Султанівським читанням” притаманний постійний зв’язок з педагогічною практикою викладання полоністики.

Під час “Султанівських читань” наголошувалося на неабиякій актуальності розвитку української літературознавчої полоністики та викладання польської словесності. Такий порядок деннний диктують нинішні реалії. Ключовим тут є інтеграція України в загальноєвропейський науковий і освітній простір.

“Султанівські читання” передбачали різні формати заслуховування наукових доповідей. Робочими мовами конференції були українська, польська, англійська та російська. Відтак до панельних дискусій долучилося широке коло фахівців з полоністики різних мовних спільнот.

Михайло Березень, Ярослав Лелет, новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]