НОВИНИ

В Україні розпочинається осінній призов (ВІДЕО)

В Україні розпочинається осінній призов (ВІДЕО)

Три місяці замість двох. В Україні подовжено терміни призову військовозобов’язаних. Стартує осіння призовна кампанія на початку жовтня. А завершиться вкінці грудня. В цьому році із Прикарпаття до Збройних сил україни буде призвано понад півтисячі юнаків. Віком від 20-ти до 27-ми років.

Грошова винагорода, повне державне утримання, 10-тиденна відпустка та зарахування трудового стажу. У військкомісаріаті наголошують на перевагах проходження військової служби. Загалом на призовні дільниці повинні з’явитися 26 тисяч прикарпатців. Уже традиційно відсоток тих, хто ігнорує повістки, щороку збільшується.

Від кожного району області до армії відправляться близько 30-ти військовозобов’язаних. Термін призовної кампанії в цьому році збільшено з метою якісного відбору та у зв’язку зі збільшенням кількості призовників для комплектування Національної гвардії і Державної прикордонної служби України, йдеться у відповідному Указі Президента. До речі, цього року не призиватиуть в армію юнаків, котрі не мають базової середньої освіти, мають низькі морально-ділові якості та перебувають на обліку в органах внутрішніх справ.

Оксана Семко, Михайло Тімаков, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]