В Україні запроваджено державну програму підтримки мікро- та малого бізнесу (ВІДЕО)

Кредит на розвиток бізнесу. 5-7 та 9 відсотків. Відповідна урядова програма в Україні стала чинною на початку лютого. Вона дозволяє підприємцям отримати до 1,5 мільйона гривень доступного кредиту. Для мікро- та малого бізнесу.

Таке рішення уряд ухвалив на основі минулорічного звіту Національного банку. Обсяг кредитів, наданих резидентам, зменшився на 9,4 відсотка. Між тим, в Івано-Франківську нині зареєстровано майже 4 тисячі економічно активних підприємств. 96 відсотків з них – малі. Саме ті, на які поширюються умови державної програми.

Натомість міська влада також сприяє розвиткові місцевого бізнесу.

Торік значну увагу івано-франківські чиновники приділили саме розвиткові жіночого бізнесу. Зокрема, реалізували проект «Інвестиційна грамотність для жінок-підприємниць». До нього долучилося понад 60 бізнес-леді.

Зазвичай для підприємців-початківців в Івано-Франківську організовують тренінги та навчання. Популярністю користуються семінари з питань здійснення закупівель та роботи в системі «Прозоро». Між тим, уряд запускає програму фінансування за зниженими відсотками також для малого та середнього бізнесу. І планує податкову реформу на початку весни.

Ірина Калинчук, Ярослав Лелет. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *