НОВИНИ

В університеті нафти і газу стартували проекти для жінок-підприємниць та пенсіонерів (ВІДЕО)

В університеті нафти і газу стартували проекти для жінок-підприємниць та пенсіонерів (ВІДЕО)

Одні розгорнули бізнес-плани, інші – підручники іноземних мов. В університету нафти і газу паралельно стартували два проекти. «Успіх у бізнесі» – для жінок-підприємниць. Та навчання з іноземних мов для людей «золотого віку». Перший працівникам вишу вдалося реалізувати завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ уряду Канади. В рамках проекту «Проміс».

Таких як іванофранківчанка Юлія Кисляк на проекті – понад 8 десятків учасниць. І це всього за три тижні з моменту оголошення конкурсу, відзначають організатори. Це – вдвічі більше, аніж вони очікували. Проте відмовляти ініціативним бізнес-леді, запевняють, не будуть. І навіть обіцяють супроводжувати їх після завершення проекту. У форматі індивідуальних консультацій.

Вчитися ніколи не пізно. І це доводить майже сотня людей «золотого віку». У свої «50+» вони вирішили вивчити іноземну мову. Їхню ініціативу підтримала міська влада. Відтак, спільно з університетом запровадили іншомовні курси.

На базі університету нафти і газу діє Центр розвитку бізнесу. Тож такі навчання кафедра прикладної економіки має намір впровадити на постійній основі.

Ірина Головенко, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]