НОВИНИ

Відбулася 24-а позачергова сесія Івано-Франківської міськради (ВІДЕО)

Відбулася 24-а позачергова сесія Івано-Франківської міськради (ВІДЕО)

Півтора десятка проектів рішень розглянули івано-франківські депутати. На 24-ій позачерговій сесії міськради. На початку засідання депутати – “укропівці” озвучили заяву щодо стану міських доріг. Не обійшлося без іронії.

Вже вкотре депутати спробували затвердити бренд Івано-Франіквська. Нині на їхній розгляд запропонували символічний червоно-чорний малюнок. Зі слоганом “Івано-Франківськ – місто для життя”. До речі, міському бюджетові розробка бренду нічого не коштувала. Його виконано за рахунок гранту від канадського проекту “Проміс”.

В окремих депутатів з’явилися неоднозначні асоціації із новим брендом. Тому в підсумку даний проект рішення позачергова сесія не підтримала.

Також 24-а сесія міськради звернулася до Верховної ради України щодо проекту закону “Про міські агломерації”. Йдеться про 25-ти кілометрову зону довкола міста.

Депутати довели до логічного завершення питання щодо “Івано-Франківської харчосмакової фабрики”. Нині міська рада ухвалила проект рішення про відчуження пакету акцій цього акціонерного товариства. Попри це депутати затвердили перелік об’єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації. Аще заслухали звіт щодо виконання минулорічного бюджету.

Оксана Семко, Михайло Тімаков, Новини на “Вежі”.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]