Відбулася 28-а сесія Івано-Франківської міськради (ВІДЕО)

Близько півсотні проектів рішень розглянули депутати на 28-й сесії міськради. Передусім, окрім традиційного вручення відзнак учасникам ООС, пам’ятними сувенірами нагородили також місцевих археологів. З нагоди професійного свята, яке ті відзначали напередодні. А відтак перейшли до актуальних питань. На порядку денному – рішення про приєднання територіальних громад до Івано-Франківської ОТГ.

Більшість депутатів підтримала рішення. Із корективами до угоди про співпрацю територіальних громад виступила «Обласна спілка учасників АТО». Голова громадської організації Андрій Долик відзначив, соціальні гарантії, які мають івано-франківські захисники, не поширюються на тих, що мешкають у новоприєднаних населених пунктах.

Між тим, депутати-«укропівці» підняли питання безпеки на івано-франківських автошляхах. Не оминули увагою і креативні рішення мерії.

Окрім того, депутати закликали мерію залучати до обговорень суспільно важливих рішень експертів. В іншому випадку, переконані, добрі наміри міської влади можуть обернутися негативними наслідками для містян.

На 28-й сесії міськради депутати затвердили й «Маркетингову стратегію Івано-Франківська». Документ, у якому розписані цілі та шляхи розвитку міста до 2028-го року.

Про свідомість щодо збереження археологічної спадщини заговорили у Просторі інноваційних креацій «Палац». Тут мають намір розробити стратегічну програму розкопок у Івано-Франківську. Вона, зокрема, відзначають чиновники, визначить подальшу долю «Тисменицької брами», яка наразі «законсервована». Користуючись нагодою, місцеві обранці поцікавилися у дирекції комунального підприємства також долею «Музею Івано-Франківська», що наразі облаштований у приміщенні Палацу Потоцьких.

Про здоров’я працівників мистецьких шкіл подбали у профільному департаменті. Їм забезпечили безкоштовне проходження обов’язкових профілактичних медоглядів. Раніше таке рішення міська влада прийняла на користь освітян. У зв’язку з тим, що вартість на такі медпослуги цього року зросла.

Вкотре на сесії міськради порушили питання про будівництво «Галицького мосту». Його кошторисом та відповідністю держстандартам поцікавився депутат Андріан Волгін. Він запевнив, уже неодноразово надсилав запити у профільне управління. Втім, досі відповіді не отримав.

Традиційно наболілі питання змогли озвучити й жителі міста. Мешканці мікрорайону «Опришівці» прийшли на сесію міськради з надією вирішити численні проблеми із переоформленням власності на землю. Втім, окрім того, як вислухати та «взяти на озброєння», депутати не змогли нічим допомогти. Адже така процедура, кажуть, передбачає детальне попереднє ознайомлення із ситуацією. Та об’єктом, що її стосується.

Насамкінець Оксана Савчук рішенням сесії припинила свою діяльність як секретар міськради. Та передала повноваження колишньому очільникові «Міськсвітла» Вікторові Синишину. За його призначення на посаду проголосувала більшість депутатів.

Ірина Головенко, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *