Відбулася 28 сесія Івано-франківської обласної ради (ВІДЕО)

Понад півсотні проектів рішень винесено на 28-у сесію обласної ради. Насамперед прикарпатські депутати заслухали заяви колег щодо співпраці із командою новообраного Президента України.

Проти “зрівняйлівки” зарплатні виступили депутати у зверненні до Верховної Ради України. Йдеться про доплату працюючим у регіонах, котрі мають статус гірської місцевосці.

Щороку зростає наповнюваність місцевого бюджету, прозвітували в управлінні Державної фіскальної служби. Новинкою останніх років є те, що ОТГ сплачують податки окремо. Але боргують. Нині сума заборгованості на Прикарпатті становить 33 мільйони гривень.

Також 28-а сесія обласної ради затвердила Антикорупційну програму Івано-Франківської обласної ради на наступні два роки. Не всім обранцям сподобалось формулювання окремих пунктів. Проте Програму таки прийняли.

Також депутати заслухали звіт про виконання бюджету за поточний рік. Та затвердили виконання обласної програми охорони навколишнього середовища. А от проекти рішення щодо припинення діяльності окремих шкіл-інтернатів перенесено на наступну сесію обласної ради. Наразі документи відправлено на доопрацювання.

Оксана Семко, Мирон Василик, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *