НОВИНИ

Відбулася 5-та конференція TEDxIvanoFrankivsk (ВІДЕО)

Відбулася 5-та конференція TEDxIvanoFrankivsk (ВІДЕО)

Історії, що надихають… 5-та конференція TEDxIvanoFrankivsk зібрала майже півтори десятки спікерів. З усієї України. І навіть закордону. Тема цьогорічного лекторію – «Інша сторона». Учасники конференції наважилися постати перед аудиторією у новому світлі. Такими, яких їх досі знали лише найближчі.

Невдач немає лише в того, хто нічого не робить. У цьому переконаний відомий економіст Роман Шеремета. Глядачам він розповів про власні невдалі експерименти. Та досвід, який приходить з ними.

Не оминув увагою Роман Шеремета і економічну політику в Україні. Вважає, експериментів їй вистачає. Проте не на тому рівні, що потрібно.

Людський і штучний інтелект. Хто кого? Відповідь на це питання знає Денис Келеберденко – креативний директор рекламної агенції у Києві. Цим поділився з аудиторією TEDx. Людина, запевняє спікер, володіє вмінням, яке не властиве роботам. Лише потрібно його частіше застосовувати, аби не програти «інноваційний двобій».

Звідки черпати натхнення, іванофранківцям розповіла письменниця Катерина Бабкіна. Цей «складник», переконана, важливий у будь-якому роді занять. Чи то творчому, чи науковому. І знайти його – лише одне із завдань. Необхідно також втримати.

Перша конференція TED відбулася у США. У 1984 році. Свого часу тут виступили генеральний директор корпорації Аррle Стів Джобс, засновники Google Ларі Пейдж і Сергій Брін та власник Microsoft – Білл Гейтс.

Ірина Головенко, Мирон Василик. Новини на «Вежі».

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]