Відбулася позачергова 24-а сесія Івано-Франківської міської ради (ВІДЕО)

Відбулася позачергова 24-а сесія Івано-Франківської міської ради.Депутати в екстреному режимі розглянули низку питань щодо Локомотиворемонтного заводу. Зокрема, внесли зміни до Договору купівлі-продажу пакету акцій. А також затвердили бізнес-плану післяприватизаційного розвитку Заводу.

Наразі Івано-Франківськ – єдиний акціонер товариства, зазначили на сесії. Нині на заводі працюють дві сотні людей. Середня зарплатня, запевняє дирекція, сягає 9,5 тисячі гривень. Депутатів зацікавило, у скільки місту обійшлася купівля та відновлення ЛРЗ.

Загалом в порядок денний позачергової сесії внесено півтора десятка проектів рішень. Одними із перших розглянули “земельний” блок. Йшося про ділянки та нежитлові приміщення на вулицях Любомира Гузара та Сонячній.

Попри це міськрада ухвалила ще один проект рішення щодо співпраці із НЕФКО. Йдеться про підвищення енергоефективності в навчальних закладах. Та гроші, які варто виділити на виконання всіх зобовязань, які взяло на себе місто.

Не обійшлося на сесії і без конфліктів. Вже традиційно посперечалися міський голова та представники фракції УКРОП.

Наприкінці пленарного засідання міськрада уклала уоду про співпрацю із Чернієвом. Село стало 6-им населеним пунктом, яке претендує на входження до Івано-Франківської ОТГ.

Оксана Семко, Юрій Храбатин, Новини на “Вежі”.

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *