НОВИНИ

Відбулася позачергова 35-та сесія Івано-Франківської міської ради (ВІДЕО)

Відбулася позачергова 35-та сесія Івано-Франківської міської ради  (ВІДЕО)

Порядок денний пленарного засідання склали два десятки проектів рішень стосовно подальшої життєдіяльності Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, міська рада перейменувала «Муніципальну інвестиційну управляючу компанію». Тепер нова назва цього комунального підприємства – “Теплий дім”. Його статутний капітал – 170 мільйонів гривень. Підприємство покликане надалі забезпечувати стабільне та енергоефективне функціонування міського житлового фонду. В його обов’язках – надання всього спектру житлово-комунальних послуг та благоустрій прибудинкових територій.

Також міські депутати підтримали рішення про приєднання села Добровляни до Івано-Франківської міської територіальної громади. Відповідно у її складі створено старостинські округи – Чукалівський та Добровлянський. Сільські голови очолять старостинські округи, а члени сільських виконавчих апаратів будуть працевлаштовані в органах міського управління.

До кінця року бюджети громад виконуватимуться окремо, як затверджено відповідними радами. А от з 2020 року на території ОТГ діятиме єдиний бюджет, ухвалений Івано-Франківською міською радою. До складу Івано-Франківської ОТГ, згідно з перспективним планом, мають увійти 15 навколишніх територіальних громад.

Михайло Березень, Геннадій Томнюк, Новини на Вежі.

Схожі записи

Залишити відповідь

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

КОНТАКТИ

м. Івано-Франківськ
вул.Галицька,22

Приймальня: тел.: (0342) 77-61-28
Email: [email protected]