Відбулося 1-е пленарне засідання 33-ої сесії Івано-Франківської облради (ВІДЕО)

Розпочалася 33-а сесія обласної ради. На порядку денному – майже сотня питань. Першим проектом рішення депутати проголосили 2020-ий Роком пам’яті депортацій українців у 20-му столітті. Ініціатори кажуть, депортовані подекуди не мають відповідного статусу, як і народжені на засланні. Наразі в області діє Програма, створена разом із Інститутом національної пам’яті.

Формуванням перспективного плану в області переймаються депутати. Кажуть, згідно із останніми змінами до законодавства, їх не залучають до обговорення та затвердження документу. Як наслідок, виникає чимало суперечок при територіальному формуванні ОТГ.

Загалом ситуація в Україні насторожує, кажуть депутати – “свободівці”. Йдеться про затримання їхнього колеги Олексія Кайди.

За черговий рік на керівній посаді відзвітував голова облради Олександр Сич. Чималим досягненням назвав видання “Енциклопедії історії ЗУНР”. Уже невдовзі примірники отримають всі наукові та освітні заклади області. Олександр Сич пообіцяв, з нового року облрада повністю перейде на електронний обіг документації.

Також 33-а сесія облради заслухала звіт про виконання обласного бюджету за поточний рік, заборгованість перед працівнкиками бюджетної сфери. Депутати звернулися до Кабінету міністрів щодо необхідності відкриття пункту пропуску на українсько-румунському кордоні. Решту проектів рішень буде розглянуто на другому пленарному засідання.

Оксана Семко, Світозар Савчук, Новини на “Вежі”.

————————————————————————–
Офіційна сторінка Facebook:


Сайт Телерадіокомпанії “ВЕЖА”:

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *