Відбулося чергове засідання “Жіночої демократичної мережі” (ВІДЕО)

Чим більше представниць прекрасної половини людства в органах влади – тим вищий рівень добробуту в державі. У цьому переконують українські жінки-депутати.

Про це днями говорили чверть сотні депутаток Тернопільської області. На конференції «Жіночої демократичної мережі». Її представниці кажуть, ще у 2000-му році Україна на міжнародному рівні зобов’язалася забезпечувати гендерну рівність в органах влади. Проте й досі ціль – не досягнута. Жінки суттєво програють у правах порівняно з чоловіками. Починаючи із виборчого законодавства.

Чоловіки в свою чергу – не проти. Від їхнього імені на конференції виступив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. Він переконаний, в політиці, як і в житті, необхідна участь як чоловіка, так і жінки.

У скандинавських країнах – це давно не новація. Натомість в Україні жінки лише починають рух за рівноправ’я. Очолила «Жіночу демократичну мережу» у Західній Україні – секретар Івано-Франківської міськради Оксана Савчук. Вона й започаткувала практику проведення таких конференцій серед депутаток. Спершу – в Івано-Франківську. Торік місцем зустрічі чиновниць став Львів. А нині – Тернопіль. Це, вважає чиновниця, добра нагода обмінятися досвідом. Сама презентувала під час зустрічі декілька власних реалізованих проектів.

Через два тижні жінки-депутати зустрінуться знову. Уже у Києві. Там переобиратимуть керівництво «Жіночої демократичної мережі».

Ірина Головенко, Юрій Храбатин. Новини на «Вежі».

ПОДІЛИТИСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *